Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував ініціативу мера Києва Віталія Кличка відкрити столичний метрополітен з 25 травня і повернути у звичайний режим роботу наземного пасажирського транспорту з 22 травня. “Я вже говорив, що нами будуть надані конкретні пропозиції щодо етапів виходу з карантину, які будуть затверджені постановою уряду. Там враховані всі без винятку критерії, в тому числі критерії і в яких умовах може відкриватися міський транспорт і метро”, – сказав на брифінгу 14 травня міністр,
За словами Степанова, якщо будуть виконані критерії, які він не озвучив, то він не бачить проблем з відкриттям метро. При цьому він заявив, що такі критерії розроблені фахівцями МОЗ – епідеміологами і вірусологами, які розуміють, “як потрібно виходити з карантину”.
Нагадаємо, що столичний метрополітен закритий з 17 березня. Дати відкриття метрополітену називалися різні, проте остаточне рішення щодо його роботи прийматиме Кабмін.
Зазначимо, що з 12 травня у столиці послабили карантин і місто паралізували масштабні затори, а люди годинами дістаються до роботи. При цьому істотно подорожчало таксі.

Джерело: 1news