Керував бандою, яка тероризувала підприємства Київщини, є неодноразово судимий за аналогічні злочини, 35-річний чоловік, який протягом 2015-2019 років, перебуваючи під вартою, був одним з “смотрящих по Лук’янівському СІЗО”.  Вийшовши на свободу, він організував нову банду, в яку увійшли ще 6 осіб, яких злочинець ретельно підбирав, враховуючи особисті якості кандидатів.  Озброєна група в складі 7 осіб займалася розбійними нападами на підприємства, установи, організації та окремих осіб, а також крадіжками чужого майна. За даними прокуратури Київської області, на даний час на рахунку банди 6 епізодів злочинної діяльності. Поліція повідомила про затримання 5 учасників банди.

Зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ст. 257 (бандитизм), ч.ч. 3, 5 ст. 185 (крадіжка), ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України.

В даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 15 років з конфіскацією майна.

Джерело: прокуратура Київської області