Василя Володіна офіційно призначено на посаду голови Київської обласної державної адміністрації. Відповідний Указ № 233/2020 17 червня підписав Президент України Володимир Зеленський. – повідомляє сайт КОДА

Попередні губернатори: Бно-Айріян і Чернишов не пропрацювали і сотню днів на своїх посадах: одного звільнили, іншого перевели у міністри.

В облдержадміністрації відбулося представлення “нового” губернатора, який до того, тільки з приставкою в.о., три місці й так очолював КОДА. Захід відбувся за участю першого заступника керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова та Міністра регіонального розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, який донедавна сам очолював будинок на вулиці Лесі Українки.

Сергій Трофімов вручив новопризначеному очільнику Київщини службове посвідчення та побажав і надалі успішно втілювати поставлені перед регіоном завдання. Він зазначив, що в межах реалізації програми Президента «Велике будівництво» в Київській області передбачена реконструкція шести шкіл та семи дитячих садочків, п’яти стадіонів, 13 приймальних відділень, а також відновлення й капремонт близько 84 км доріг загального користування.

«Київська область має успішно реалізувати всі національні реформи. На часі – створення адміністративних центрів територіальних громад. Тому Василь Володін має остаточно закінчити процес децентралізації та сприяти максимальному залученню інвестицій у регіон», – сказав Сергій Трофімов.

Василь Володін подякував за виказану довіру Президентові і Кабінету міністрів України, які одностайно підтримали його кандидатуру на цю посаду. Він зазначив, що готовий до покладеної на нього відповідальності працювати задля блага мешканців Київщини.

В заході взяли участь народні депутати України, керівництво Київської обласної державної адміністрації, керівництво Київської обласної ради, керівники силових структур області, керівники територіальних органів ЦОВВ.