Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ разом з івент-агенцією Tikhonov Agency вирішили порадувати своїх фанів незвичним форматом безпечних концертів.
Вперше в Україні музиканти дадуть ряд концертів під відкритим небом, де глядачі слухатимуть його в автомобілі.

Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту. Під час заходу заборонено виходити з транспорту, в ньому має бути не більше двох людей. Слухати концерт можна як відкривши вікна, так через радіоприймач авто – він транслюватиметься на особливій частоті. Втім відверто кажучи, черкащани, разом із своїм гоноровим мером, який також брав участь у концерті, не дуже-то дослухалися й масово покинули свої автівки аби слухати улюбених артистів на летовищі Черкас.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – вважається найбільш гастролюючим в Україні. 25 серпня він презентував альбом «Мільярди, та вирушив у cвій наймасштабніший тур країною та за її межами. У новому турі було заплановано більше 150 виступів, у тому числі стадіонні концерти. Днями гурт оголосив про перенесення усіх своїх масштабних заходів на період, коли це стане можливим. 

Марія Сидоренко

За підтримку