У Вайдені (Німеччина) відбувся чемпіонат Європи з тріатлу. Збірну України представляли три спортсмени, два з яких – з Київської області. Всі троє стали медалістами. Інформує Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

Чемпіонський титул в п’ятиборстві здобув Олексій Товкай. Ірина Бойченюк стала бронзовою призеркою серед спортсменок до 19 років.

«Підготовка до Олімпіади йде на повну силу. Є всі передумови вважати, що такий перспективний і талановитий спортсмен як Олексій Товкай буде у складі національної олімпійської збірної. Наступний рік дуже важливий – він є ліцензійним та відбірковим для нас», – коментує виступи своїх підопічних Василь Наумчук, виконуючий обов’язки директора Київського обласного Центру олімпійської підготовки.

Довідка: Тріатл – різновид сучасного п’ятиборства, який складається зі стрільби з лазерного пістолета, плавання та бігу. Змагання відбуваються у визначеній послідовності. Тріатл проводиться в місцях масового відпочинку людей для популяризації сучасного п’ятиборства.