На проспекті Машерова в Мінську біля готелю Планета відбулися зіткнення демонстрантів з ОМОНом і жорсткі затримання. Затримано десятки осіб. Демонстранти викрикують “Хай живе Білорусь” і “Ганьба”.  Метро в Мінську не зупиняється на ряді станцій в центрі міста. Також наземний транспорт не йде в напрямку стели на проспекті Незалежності, яка згадувалася в телеграм каналах як можливе місце збору людей.  Радіо Свобода зазначає, що в Мінську і ряді інших міст Білорусі одночасно зник Інтернет і частково мобільний зв’язок.

Крім того, ввечері в неділю перестали працювати сайти найбільших ЗМІ Білорусі, зокрема державного агентства БЕЛТА, опозиційних TUT.by, “Наша Нива”, “Білоруський партизан”.

Як передає “МБХ медіа”, близько п’яти тисяч протестувальників зібралися в центрі Мінська біля пам’ятника місту-герою. Там же знаходяться близько 10 машин ОМОНу.  У Мінську відключили міське освітлення. На акції протесту в Мінську міліція застосувала світлошумові гранати.  Серед протестуючих є поранені, вони в крові, їм надають медичну допомогу, передає кореспондент Sputnik. У той же час, Tut.by повідомляє, що біля стели в Мінську зібралося близько тисячі осіб. Також затримання відбуваються в Могильові, Гродно, Вітебську та інших містах.

Джерела: Білоруська служба Радіо Свобода, Тут.бай