Україна пропонує замінити поняття “особливий статус” Донбасу на нове формулювання – “особливий режим адміністративного управління”, яке відповідатиме українському законодавству.

Про це розповів в ефірі телеканалу “ДОМ” заявив перший президент України Леонід Кравчук, який очолює українську делегацію у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

“Це буде більшою мірою відповідати тим реформам, які відбуваються в Україні щодо місцевого самоврядування та наших законів, які вже ухвалено. А якщо ставиться завдання ще це питання до Конституції внести, як іноді ми чуємо з боку Росії, то це зараз нереально”, – зазначив Кравчук.

Раніше Кравчук розповів, що перший прем’єр-міністр Вітольд Фокін повинен буде налагодити комунікацію з людьми, які живуть на неконтрольованій території Донбасу.

Політичний експерт Тарас Чорновіл вважає, що першого президента України Леоніда Кравчука призначили главою української делегації у тристоронній контактній групі на вимогу Кремля.

Раніше перший президент України Леонід Кравчук, якого призначили головою української делегації у тристоронній контактній групі заявив, що може погодитись на введення в окупованих територіях “особливої системи управління” і створення там вільної економічної зони.