В Ірпені триває масштабна реконструкція одного з найстаріших парків міста – парку Перемоги. Територію площею близько 6 гектарів планують перетворити на місце для культурно-масових заходів і родинного відпочинку. Значну частину робіт уже виконано. Пише Правда Ірпеня.

За словами начальника КП “Ірпіньводоканал” Олександра Маркушина, у парку вже замінені мережі каналізації, водопостачання, теплопостачання. Всі зелені насадження обіцяють зберегти. Крім того, висадять нові дерева, квіти та газони. Сцену та місця для глядачів оновлять. Навколо створять затишні зони відпочинку та розваг для дітей. Також зону для вигулу домашніх тварин, два дитячі майданчики, де зможуть дітки гратись, а мами – відпочивати.

Також у парку буде водойма, навколо якої будуть декілька оглядових доріжок і майданчиків. Для людей з обмеженими можливостями зроблять пандуси з обох боків парку, а для школярів – зручні підходи і під’їзди до школи. Крім того, буде створено маленький парк “Незнайка” з казковими персонажами та будинками творчості.

Оновлений парк планують відкрити до Дня міста.