У Київській області забороняється проведення масових релігійних заходів за участю понад одну людину на 5 кв. метрів площі будівлі або території, повідомив голова Київської ОДА Василь Володін на онлайн-зустрічі з представниками релігійних організацій Київщини, повідомляє Дзеркало тижня  За його словами, організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше 1,5 метрів.

“Не маємо права розслаблятися. Відповідальне ставлення до свого здоров’я, утримання від відвідування храмів, відмова від поїздок в інші регіони, дотримання санітарних вимог є запобіжником від переходу до більш жорстких обмежень”, – зазначив Володін.  У серпні 2020 традиційно православні Християни відзначають три спаса – медовий, яблучний і хлібний (горіховий). Також в цьому місяці будуть відзначати такі великі свята, як Преображення Господнє (19.08 – другий спас), Успіння Пресвятої Богородиці (28.08).

Нагадаємо, що з понеділка, 17 серпня, в Києві посилили карантин, починають діяти обмеження жовтої зони за рівнем небезпеки поширення COVID-19.

З сьогоднішнього дня в Києві заборонено:

  • перебувати в громадських будівлях, громадському транспорті без масок;

  • перебувати на вулицях без документів, що засвідчують особу;

  • самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що знаходяться в ізоляції;

  • проводити масові (культурні, спортивні, розважальні, релігійні, рекламні) заходи за участю більше однієї особи на 5 м2 площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі.

При цьому зали кінотеатрів повинні бути заповнені не більше, ніж на 50%, а міський громадський транспорт може перевозити пасажирів виключно в кількості місць для сидіння.