У результаті нападу двоє працівників Філії госпіталізовано із підозрою на отруєння. За медичною допомогою звернулось вісім працівників компанії.

У ПАТ «Київоблгаз» заявили про хуліганський напад групи невідомих молодиків на своїх працівників у Броварах. Як повідомляється на сторінці «Київоблгазу» у Facebook,  інцидент стався у приміщенні Броварської філії експлуатаціі газового господарства.

«Близько двадцяти молодиків увірвалися до приміщення, вели себе зухвало і агресивно, погрожували працівникам, штовхали їх. Закликали до блокування роботи Філії – об’єкту критичної інфрастуктури. В подальшому вказані особи розпилили у приміщеннях невідому речовину із запахом метану», – стверджується у повідомленні.

«Молодики відчували безкарність. Працівники поліції які прибули за викликом на місце пригоди нікого із правопорушників не затримали, їх особи не встановили. Більше того у присутніх склалося враження, що поліціянти добре знайомі із нападниками», – стверджують у компанії.

Повідомляється, що під час нападу начальник філії перебував на допиті у поліції з приводу проведення ремонтних робіт у промисловому районі міста. Компанія закликала компетентні органи втрутитися у ситуацію та притягнути нападників до відповідальності. «

За словами місцевих жителів організаторами хуліганських дій є лідер партійної фракції «Свобода» у Броварській міській раді Олег Шевчук та директор торгівельної спілки БМТ Тафій Сергій», – заявили в «Київоблгазі».