Переговори з Мінська можуть перенести в іншу країну, якщо Росія введе війська в Білорусь.  Глава української делегації в Тристоронньої контактній групі по Донбасу (РФ, Україна, ОБСЄ) Леонід Кравчук заявив, що перемовини з деокупації  частини районів Донецької та Луганської областей з боку Росії, можуть бути перенесені в Швейцарію, Швецію або Фінляндію. Це станеться в тому випадку, якщо Росія введе війська в Білорусь. Про це Голова української переговорної групи сказав в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“Якщо буде військова допомога (вторгнення Росії, – ред.), То це вже не держава, а окупована територія. Тому там нам робити нічого … Це може бути, у нас можливі нейтральні держави, як Швейцарія, Швеція і Фінляндія”, – сказав Кравчук.

ДОВІДКА “НД”

Після того, як білоруська влада пішла на масові порушення та фальсифікації президентських виборів. Кандидат в президенти Білорусі Світлана #Тихановська заявила, що вважає себе переможцем на виборах і не визнає їхні попередні результати. Обстановка у Мінську та інших великих містах Білорусі загострюється. У центрі столиці Білорусі відбулися масові зіткнення та звірячі побиття учасників протестів. Прихильники Тихановскої у відповідь на офіційні результати вийшли на мітинги в Мінську та інших містах Білорусі. До їх розгону залучили ОМОН. До заарештованих застосовували тортури, позасудові вироки, масові та кричущі порушення прав людини. Мітинги відбуваються у всіх крупних містах, райцентрах, ба навіть селах по всій Білорусі. У країні відбуваються страйки найкрупнішіх підприємств. Учора у мінську відбувся мітинг, у якому взяли участь понад 100000 тисяч білорусів. При цьому самопроголошений президент – Лукашенко, з находився у своєму палації зі своїм молодшим сином озброєні автоматичною зброєю.

Використано матеріали: РБК-УКРАЇНА