Експонати надані головою комісії Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії, ректором Білоцерківського аграрного університету, волонтером, що допомагає військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність на сході України Анатолієм Даниленком.

Матеріали для виставки передали до музею помічник ректора Білоцерківського аграрного університету Юрій Олександрович Балацький та доктор економічних наук, професор, викладач кафедри економіки та економічної теорії Білоцерківського університету Олена Анатоліївна Шуст.

Зазначимо, 10 вересня 2020 року о 10:30  в КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей” (м. Ржищів,вул. Адмірала Петренка, 4)  відбудеться відкриття Всеукраїнського пленеру, приуроченого до 29 річниці від Дня Незалежності України.

Додатково.

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат

Марія Сидоренко

 

За підтримку