Відкриття школи в м. Українка, яке планувалося на початок навчального року, відкладається через недоліки, не припустимі при організації безпечного перебування в приміщенні навчального закладу.

Представники Київської обласної державної адміністрації разом з ДСНС провели інспекцію приміщення, під час якої були виявлені недоліки. Переважна частина з них протягом останнього часу була усунена підрядником. Декілька з них стали на заваді відкриттю навчального закладу.

Проектна документація школи виготовлена у 2011 році, після чого було здійснено 3 коригування відповідно до законодавства та будівельних норм. Але через оновлені норми ДСНС щодо безпечного перебування в навчальних закладах, школа потрапила до переліку об‘єктів, що не відповідають сучасним вимогам. Це стосується розміру сходових клітин і дверних отворів.

Питання наразі знаходиться на контролі голови облдержадміністрації. Сьогодні його обговорили під час наради в КОДА з представниками департаменту регіонального розвитку, ДСНС, місцевої влади м. Українка.

«Я не одноразово наголошував, що жодна школа в Київському регіоні не розпочне роботу до повної готовності. Ми не можемо ризикувати здоров‘ям наших дітей і повинні надати їм безпечні умови для навчання», – підкреслив очільник Київщини Василь Володін.

На даний час департамент регіонального розвитку КОДА провів розрахунки часу та шляхів евакуації людей при пожежі з будівлі початкової школи та актової зали з урахуванням фактичних розмірів шляхів евакуації. Дані розрахунки направлені до Інституту державного управління та наукових досліджень цивільного захисту щодо перевірки правильності розрахунків та рекомендації їх розгляду на секції будівництва та архітектури науково-технічної ради Міністерства розвитку громад та територій України.

Повідомляє пресслужба КОДА.