Станом на 9 вересня вже в 19 закладах середньої освіти Київської області виявлені випадки захворювання на коронавірус. Хворіють як учні, так і педагогічні працівники. Про це сьогодні під час щотижневого он-лайн брифінгу повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«У зв‘язку з підтвердженими випадками коронавірусу 8 шкіл Київської області повністю переведені на дистанційну роботу. Це Васильківські школи №1 та №2;  Ірпінська школа № 15, у Васильківському р-ні Застугнянська школа; у Переяслав-Хмельницькому районі дві школи: Світанківське навчально-виховне об’єднання та Хоцьківська школа. В Фурсівській об’єднаній громаді на дистанційне навчання переведена Пищиківська школа і в Барищівській ОТГ – Сезенківський навчально-виховний комплекс», – розповів очільник регіону.

Ще у 11 навчальних закладах на дистанційне навчання переведено 12 класів. В результаті 2405 учнів та вчителів терміново переведено на дистанційне навчання в обласних закладах освіти.

Крім шкіл в області в умовах адаптивного карантину працює 659 закладів дошкільної освіти, які відвідує 33166 дітей.

У зв’язку з захворюванням на СОVID-19 закрито на карантин 4 дитсадки. 2 у м. Переяславі, 1 у м. Білій Церкві, 1 у с. Плесецьке Васильківського району. Особи, які контактували з хворими проходять тести ПЛР.

«У всіх закладах, де виявлено захворювання, проведено дезінфекцію приміщень (класних кімнат, коридорів, санвузлів, вестибюлів). Працівників закладу, які контактували з хворими, попередили про необхідність дотримання карантинного режиму шляхом самоізоляції», – підкреслив Василь Володін.

Повідомляє пресслужба КОДА.