Звільненому після стрілянини в Українці екс-заступнику поліції Київщини оголосили підозру у “віджимі” майна автозаправки – пише “Детектив-Інфо”

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань оголосили про підозру підполковнику Сергію Рекуну, якого після скандального інциденту зі стріляниною в місті Українка Київської області 2 вересня 2020 року (з усіма героями цього скандалу можна ознайомитися у відеоогляді на YouTube-каналі редакції) було звільнено з посади заступника начальника обласного главку поліції – начальника слідчого управління. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, претензії ДБР “наздогнали” Рекуна в Хмельницькій області, куди Сергія Сергійовича похапцем перевели на посаду заступника начальника поліції регіону – очільника слідчого управління.

Наразі за мотивами “київських звитяг” Рекуну інкримінується організація за попередньою змовою перевищення влади або службових повноважень (ч.3 ст.365 КК України), що спричинило особливо тяжкі наслідки в розмірі понад 1,5 млн. грн.

Інсайдер вказує – йдеться про історію зразка 2017-2018 років, коли екс-заступник поліції Київської області разом з підлеглими затято “кошмарив” власників підприємства “Автокомплекс “Анастасія”, в яких “віджали” та не повернули майно АЗС, що була розташована по вулиці Героїв Чорнобиля в Білій Церкві.

З матеріалів судового реєстру випливає, що вилучення відповідного автомобільного газозаправного комплексу ТОВ “Автокомплекс “Анастасія” відбулося під час здійснення слідчих дій поліцейськими Київщини в рамках фактової кримінальної справи, зареєстрованої за ознаками привласнення/розтрати майна (ч.3 ст.191 КК України) та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою (ч.1 ст.272 КК України). У листопаді 2017 року силовики нагрянули зі “шмоном” на АЗС, де вилучили майже 3 тони дизельного палива, скраплений газ, талони та навіть сам автомобільний газозаправний комплекс, який складається з резервуару та паливно-роздавальної колонки.

У подальшому суд надав санкцію на арешт вилученого майна, яке було передано на відповідальне зберігання зареєстрованій в Миколаївській області компанії “Вікос Юг”,. але 23 березня 2018 року арешт майна автозаправників скасував Шевченківський райсуд Києва. Однак, під час виконання відповідної ухвали представник “Автокомплексу “Анастасія” виявив нестачу та шматування об’єктів АГЗП, а також відсутність цілої низки іншого вилученого “копами” майна.

Допитана в якості потерпілої директор “Анастасії” Юлія Андрусенко розповіла, що під час спроби забрати майно АЗС нею “було виявлено розкомплектованість вилученого майна, і відсутність певного майна взагалі”, про що одразу повідомлено працівників поліції. За її зверненням в червні 2019 року було порушено кримінальну справу щодо незаконних дій з арештованим майном (ч.1 ст.388 КК України), розслідування якої було доручено слідчим Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області. Влітку поточного року за погодженням з прокурорами вони узгодили через суд подовження строків слідства в провадженні до 18 грудня 2020 року.