В 126 закладах освіти Київської області виявлено 141 учня та 160 вчителів, які хворіють на СOVID-19.  Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
«У зв’язку із виявленими підтвердженими випадками захворювання на самоізоляції знаходяться 164 окремі класи у 94 закладах освіти (4068 учнів та працівників). Повністю переведено на дистанційну форму навчання 26 закладів загальної середньої освіти, в яких  навчаються і працюють 10037 учасників освітнього процесу», – розповів очільник КОДА.

На дистанційне навчання переведені: 4 заклади у м. Переяславі та Баришівській ОТГ, 3 школи у Обухівському районі, по 2 заклади у Білоцерківському, Яготинському районах та м. Білій Церкві, по 1 закладу у Володарському, Переяслав-Хмельницькому та Тетіївському районах, м. Василькові та Борисполі, Дівичківській, Ковалівській, Миронівській, Тетіївській, Студениківській ОТГ.

Повернулися на очну форму навчання 20 закладів загальної середньої світи, які повністю перебували на «дистанційці» та 16 закладів, у яких на дистанційному навчанні перебували окремі класи.

Усього до закладів освіти після самоізоляції повернулись 12008 учасників освітнього процесу.

«Що стосується закладів дошкільної освіти, 9 з тих що перебували на карантині, повернулися до нормального режиму роботи.  Однак, ще в 6 карантин продовжується. Нажаль всім нам зараз доводиться пристосовуватися до складних умов пандемії, але, впевнений, за дотримання простих правил захисту від вірусу, Київщина невдовзі зможе вийти з цієї кризи. Поки що ж бережіть себе та своїх рідних», – звернувся до мешканців регіону голова КОДА Василь Володін.

Повідомляє пресслужба КОДА.