З початку року роботодавці Київщини перерахували до соціальних фондів 7,7 млрд грн. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. За наданою інформацією, цей показник на 4% або 296,7 млн грн перевищує суму, що надійшла у відповідному періоді минулого року.

Найбільші суми надійшли від підприємств та організацій, зареєстрованих на територіях Білоцерківського району – 1,4 млрд грн, Бориспільського та Києво-Святошинського – по 1,3 млрд грн.

Нагадуємо, що гідно із Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», сума єдиного внеску складає 22% до бази нарахування.

Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, його сума розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.

Отже, з 1 вересня 2020 року мінімальний розмір єдиного внеску становить 1100 грн на місяць (5000 грн х 22%) (3300 грн за квартал).