Сьогодні, на передодні Дня захисника Вітчизни, у Дніпровському районі столиці, у парку «Перемога», члени ініціативної групи, воїни, які захищають нас на Сході України, представники влади зібралися аби закласти капсулу на місці майбутнього пам’ятника Дніпровчанам, які загинули на війні.

За словами організатора – Голови Благодійного фонду «Пам’яті «Небесної Сотні» – Андрія Павленка, їм поки не вдалося поки встановити сам пам’ятник, але вони планують зробити це вже найближчим часом.

Фото: Олег Спорников

“Ми у боргу перед нашими героями, тому ми повинні усіляко допомагати тим з них, хто повернувся й потребує медичної реабілітації” – сказа у інтерв’ю нашому виданню один з ініціаторів заходу – голова Київської лікарської ради – Даніель Карабаєв.  “Ми у Дніпровському районі, створили відділення нейрореабілітації для воїні ООС (АТО) на базі 11 лікарні, де успішно лікуємо і реабілітуємо українських воїнів” – підкреслив він.

“Ми також надаємо психологічну допомогу, за авторськими методиками, і воїнам і родичам тих, хто втратив своїх близьких на війні” – каже Юлія Іорш, заступник директора Інституту психології здоров’я.
Проект пам’ятника буде виставлено на всенародне обговорення у холі  КНП “Консультативно-діагностичний центр” Дніпровського району, за адресою: вул. Мітрополита Андрея Шептицького, 5