Життя непередбачуване. Буває, що ще вчора все було добре, а сьогодні тобі або твоїм близьким терміново потрібен адвокат. Де знайти грамотного? На що звернути увагу при веденні переговорів з ним? Як переконатися, що захисник якісно виконує свою роботу? Якщо для професіоналів відповіді на ці питання здаються очевидними, то обивателям доводиться непросто.  Тож перед тим, як зробити вибір на користь того чи іншого адвоката, “Нова Доба” рекомендує:

перевірити, чи є адвокат адвокатом. Зробити це можна через реєстр Мін’юсту. Поточний статус адвоката обов’язково повинен бути відзначений там як “Чинний”. Якщо людина не знаходиться в реєстрі або знаходиться, але має інший статус, він не може здійснювати адвокатську діяльність. А ось регіон не повинен бентежити – де б не був отриманий статус, він дійсний на всій території країни.

Адвокат також повинен мати посвідчення і числитися – в адвокатській колегії, бюро, кабінеті або юридичної консультації.

У адвокатів, як і у більшості фахівців, є ділення за спеціалізаціями – хтось береться тільки за кримінальні випадки, хтось добре орієнтується в суперечках з цивільного права… Добре, якщо вдасться знайти адвоката, який має відповідну спеціалізацію. Ще краще, якщо у нього буде великий досвід і хороші рекомендації. Можна уточнити це у самого адвоката, а можна вивчити його професійний шлях через інтернет.

Далі потрібно зустрітися і поспілкуватися з адвокатом. “По телефону або по листуванню, навіть при наявності рекомендацій, повного враження про своє майбутнє поверенном не складе. Між адвокатом і клієнтом повинно скластися взаєморозуміння – без цього нічого не вийде навіть з найдосвідченішим професіоналом. При розмові і обговоренні доручення треба проговорити докладно технологію майбутньої роботи, необхідні організаційні кроки, терміни для них, документи, які будуть потрібні представити клієнтові і які будуть готуватися по ходу роботи, держоргани, з якими буде здійснюватися взаємодія. Таке детальне обговорення технології вашого майбутнього захисту можли виключно після вашого особистого контакту іх захисником. І ось тут постає питання, де його офіс, як туди доїхати, кого там шукати… І безперечно ж, що менш за все очикуєшь зустріти хорошого юриста йдучі, скажімо, на ринок по овочі…

Проте, цікаву ініціативу впроваджує Адвокатське об’єднання “Крижанівський і партнери” – їхні юристи прийматимуть громадян безпосередньо у місцях їхнього щоденного відвідування. Зокрема перше відділення компанія відкрила прямо у павільоні на ринку “Срібнокільський” у Дарницькому районі Києва.

“Зручно, не потрібно відриватися від своїх повсякденних справ… Досвідчені юристи, помірковані розцінки… все це ми пропонуємо киянам, покищо жителям Дарницького району, прямо поруч із місцями їхнього щоденного відвідування, біля супермаркету, на продовольчому ринку” – каже керівник Адвокатського об’єднання “Крижанівський & партнери”Сергій Крижанівський

Компанія планує наступні юридичні павильйони відкривати у Солом’янському та Дніпровському районах столиці