У липні-серпні 2020 року Київська обласна партійна організація “Слуги народу” ( “СН”) почала активно шукати кандидатів на посади голів 69 об’єднаних територіальних громад області. Пошук буксує: станом на сьогодні “слуги” домовилися лише з 15 кандидатами.

Про це пише – KV
Згідно з цією інформацією, станом на сьогодні в партії “Слуга народу” визначилися з кандидатурами на посаду глав 15 об’єднаних територіальних громад Київщини.

Так, на посаду глави Рокитнянської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) буде балотуватися Андрій Коваленко.

На пост глави Калинівської селищної ОТО балотуватиметься Володимир Петренко.

Кандидатом на пост глави Бучанської міської ОТО обраний чинний мер Бучі Анатолій Федорук.

Читайте: “Казнокрад” у відповідь на “учня”: Карплюк и Федорук публічно посварились

У Вишневську міську ОТО “слуги” сунуть чинного мера Вишневого Іллю Дікова.

Читайте: Відставка для мера. Громада Вишневого вимагає від міського голови покинути пост через квартиру для Супрун

На діючого голови Тараса Дідича поставили і при відборі кандидата в Дмитрівську сільську ОТО. Дідич – старожил, відмінно знайомий з усіма владними кланами, які опікали Київщину останні чверть століття. Він депутат місцевої сільради з 1994 року, а селом керує з 1998 року.

Новопетрівська сільська голова Родіон Старенький піде від “СН” на главу Петровської ОТО. Старенький при владі з 2008-го року.

Читайте: Сільського голову Нових Петрівців підозрюють в махінаціях (документ)

Екс-помічниця нардепа від Партії регіонів Тетяни Засухи, керівниця смт Гребінки з тридцятирічним стажем (з 1987 по 1991 – секретар сільради; 1991-2006 і 2010-понині сільський голова Гребенок, – KV) Наталія Збаращенко піде під прапором Володимира Зеленського на посаду глави Гребінківської ОТО.

Чинний голова Раговского сільради Олена Геращенко піде від слуг на Поліську ОТО.

У Броварську ОТО “слуги” направили екс-депутата Київоблради каденції 2010-2015 (обрався від “Сильної України” Сергія Тігіпка, фракція якої в грудні 2010 року влилася до фракції Партії регіонів в Київоблраді, – KV) і екс-кандидата в мери Броварів Дмитра Ратникова.

На Немешаевскую ОТО “СН” посунула керівника місцевого агротехнічного коледжу Володимира Альохіна, а на Пірновської ОТО – підприємця, а в минулому Київського обласного кадастровіка Івана Пилипчука.

Козинська ОТО від “слуг” піде підкорювати діючий Козинський голова Валерій Гартік (очолює Козин останні 15 років, – KV). До речі, в лютому 2018 Олександр Дубинський натякав, що Гартік брав участь в розширенні маєтку Петра Порошенка в Козині.

Читайте: Порошенко розширив свої володіння в Козині за рахунок берегової лінії (відео)

Українську ОТО “Слуга народу” віддав екс-заступниці мера міста Оксані Кирилюк.

А ось за Димерському ОТО від партії Володимира Зеленського побореться екс-суддя Вишгородського райсуду і екс-радник голови Вишгородської райради Ростислава Кириченко Володимир Підкурганний.

У Бориспільську ОТО “Слуга народу” рухає Ігоря Шалімова – депутата Бориспільської міськради від “Нашого Краю”, сина керівника місцевого осередку “Нашого Краю”, забудовника (глава правління ПрАТ “Агробудмеханізація) Володимира Шалімова.

За інформацією KV, незабаром на сайті обласної організації “Слуги народу” можуть з’явитися прізвища кандидатів на Боярську ОТО (розглядається замначальника Васильківської поліції Олексій Перфілов), Борщагівську ОТО (розглядається депутат Софіївсько-Борщагівської сільради, директор підприємства “Житлосервіс” Софіївка “Роман Гах) і на Обухівську ОТО (розглядається чинний мер Олександр Левченко). Славутич ж, швидше за все, віддадуть діючому меру Юрію Фомічова, переговори з яким на завершальній стадії.