Київщина стала пілотною областю з впровадження Атласу сільських територій. Унікальність проєкту полягає в максимальному відкритті статистичних даних  аграрного напряму, які сприятимуть розвитку сіл у регіоні. Перші напрацювання презентували під час спеціалізованої виставки “ІнтерАгро” у Києві.

Про це сьогодні, 30 жовтня, повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін.

“У рамках співпраці наші фахівці з управління агропромислового розвитку ОДА разом із експертами проєкту міжнародно-технічної допомоги “Німецько-український агрополітичний діалог” будуть оцифровувати дані, які акумулюються в державному органі. Наприклад, це стосується інформації про валовий збір сільськогосподарських культур і ведення агробізнесу за напрямами. Ми зацікавлені в ефективній роботі, тому що наше основне завдання – залучати інвестиції як фінансові, так і інтелектуальні”, – пояснив Василь Володін.

Реалізація Атласу сільських територій дозволить потенційним інвесторам оцінювати перспективи роботи на Київщині, аналізувати доступ регіону до транспортних коридорів і в разі зацікавленості вкладати кошти в розвиток аграрної сфери.

Проєкт буде корисний і для представників органів місцевого самоврядування. Вони зможуть використовувати відкриті дані для розробки та впровадження регіональних програм розвитку сільської місцевості.

Із демоверсією Атласу сільських територій можна ознайомитись за посиланням: agroatlas.pp.ua