У шотландському Глазго на початку серпня проходив 75-й чемпіонат Європи з академічного веслування. Брали в ньому участь і спортсмени Київської області Діана Димченко та Сергій Гринь.

Діану Димченко вже назвали героїнею вчорашнього дня адже вона стала бронзовою призеркою континентальної першості у жіночій одиночці. Про це повідомляє прес-служба управління фізичної культури та спорту Київської обласної  державної адміністрації.

Більшу частину фінальної дистанції спортсменка Київської області йшла буквально другою за лідером швейцаркою Жаннін Ґмелін. Та останніх метрах наша співвітчизниця втратила перевагу і фінішувала з австрійкою Маґдаленою Лобніґ майже одночасно. Фотофініш, нажаль, віддав срібло Лобніґ, а у Димченко – бронза і почесне 3 місце.

Тренує 28-річну вихованку Київської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Дерев’янчук.

Сергій Гринь з Броварів у складі чоловічої четвірки парної став 4-им.

Це місце видалося надзвичайно складним і болючим. Дмитро Міхай, Сергій Гринь, Олександр Надтока та Іван Довгодько протягом усіх 2 км боролися за друге місце з поляками. Буквально за 100 метрів до фінішу українська четвірка вийшла на друге місце, але в результаті не тільки програла фінішну суперечку сусідам, а й пропустила ривок литовців. То ж спортсмени Литви вибороли срібло, а Польщі – бронзу. Українці опинились на 4-ому місці.

У результати збірна команда України з одним срібло та одною бронзою посіла 14-те загальнокомандне місце.