Під час засідання першої сесії Київської обласної ради VIIІ скликання шляхом таємного голосування головою обласної ради було обрано Олександра Склярова, члена партії «Слуга народу», за якого віддали свої голоси 44 депутата.

До цього Олександр Скляров обіймав посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Біографічна довідка:

Скляров Олександр Іванович народився 23 листопада 1957 року в м. Старобільськ Луганської області. У 1979 році здобув вищу освіту, закінчивши Ворошиловградський сільськогосподарський інститут. У 1987 р. йому було присвоєно звання кандидата економічних наук. Має другий ранг державного службовця. Нагороджений орденом Данили Галицького.
Трудову діяльність розпочав у 1979 році на посаді асистента кафедри статистики і економічного аналізу Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У 1990-91 рр. працював вченим секретарем секції економіки Південного відділення Всесоюзної академії сільськогосподарських наук і вченим секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук.

У 1992 році почав працювати у Республіканському акціонерному комерційному агропромисловому банку «Україна». Пройшов шлях від провідного економіста відділу валютних ресурсів управління валютних ресурсів і кореспондентських відносин до заступника голови Правління банку «Україна».

З 1995 року обіймав посаду виконавчого директора Української аграрної біржі. Згодом — заступника Голови Правління Акціонерного комерційного банку «КИЇВ-ПРИВАТ».

3 1999 до 2004 року працював заступником генерального директора СП «Український Мобільний Зв’язок».

З 2005 по 2007рік – член Національної комісії з питань регулювання зв’язку України.

З 2010 до 2013 р. працював у ПАТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС», де обіймав посади голови Ради Директорів, голови Правління та радника секретаря Наглядової Ради.

З 2014 року до призначення на посаду першого заступника голови Київської облдержадміністрації працював членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
08 січня 2020 р. призначений Президентом України на посаду першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації.