“Домовились з Укрзалізницею запустити вже з початку 2021 року додаткові електрички за коротким маршрутом зі станції «Тарасівка» (а з літа зі ст. «Боярка») до станції «Київ-Пасажирський». Попередньо заплановано слідування 4-х пар додаткових поїздів зранку і 4-х увечері у години пік. Це дасть можливість жителям Боярки, Тарасівки, Нового, Вишневого, Крюківщини та інших населених пунктів добиратися до роботи чи інших справах у комфортних, не переповнених вагонах, а головне – швидко і без заторів. Наприклад електричкою з Вишневого до Києва їхати всього 12 хвилин. Це значно скоротить час місцевих жителів на дорогу в столицю і розгрузить автошляхи.” – повідомляє сайт Києво Святошинської РДА.
Сьогодні голова Києво-Святошинської РДА Микола Ляшенко разом зі своїм заступником Віктором Романюком, начальником служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олександром Красноштаном, начальником пасажирського відділу Київської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Русланом Козяром, головами Боярської міської територіальної громади Олександром Зарубіним та Вишневої міської територіальної громади Іллею Діковим обговорили можливі шляхи реалізації цього важливого задуму та алгоритм подальших дій. Першим кроком стане підписання Меморандуму про співпрацю з Укрзалізницею вже наступного тижня.
Розглянули також можливості компенсації перевезень для пільгових категорій населення через прийняття місцевих цільових програм.
«Спільно ми робимо важливий крок щодо зручності і доступності залізничних перевезень для мешканців Боярської та Вишневої територіальних громад»,- зазначив Микола Ляшенко.