Сьогодні в урядовому кварталі Києва знову зібралися представники бізнесу – які відстоюють свої права на роботу і заробіток. Учасники акції вимагають від Ради розглянути і прийняти запропоновані законопроекти по спрощеному оподаткуванню для ФОПів.

Мирна акція протесту починалася біля парламенту. Потім протестувальники пішли в Офіс президента, де запалили фаєри. Між мітингувальниками та поліцією сталася сутичка, коли протестувальники намагалися встановити намети. За даними поліції постраждали 40 поліцейських.

“Учасники акції застосували в бік правоохоронців газові балончики. У результаті одного поліцейського вдарили по голові – і він втратив свідомість. Ще близько 40 – отримали хімічні опіки очей”, – повідомили в поліції.

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ: (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ЗНІМАННЯ “НОВОЇ ДОБИ”)
Організатор мітингу Сергій Доротич заявив по гучномовцю, що серед ФОПів багато травмованих. На Майдан викликають “швидкі”. Кілька наметів вдалося встановити. Учасники акції перекрили рух по Хрещатику. Під парламентом сотні поліцейських, які стежать за ситуацією. По периметру – посилений режим охорони.

Зі сцени учасники акції заявили, що не планують покидати центр і згортати наметове містечко.