Михайло бно-Айріян, колишній Голова КОДА, зняв документальний фільм про епідемію COVID-2019. За словами бно-Айріяна, картина знята в жанрі “фільму-експедиції” по семи областям України. В Україні зняли перший на пострадянському просторі повнометражний документальний фільм про коронавірус “COVID-2019: “Вихід з червоної зони”.

Картина була представлена ​​на офіційному Youtube-каналі проекту “7 фільмів бно-Айріяна”. У фільмі показані історії реальних людей, які стали жертвами коронавируса.

Картина знята в жанрі “фільму-експедиції” по семи областям України: зйомки проходили в Києві, Краматорську, Кривому Розі, Львові, Миколаєві, Одесі та Черкасах. Фільм був знятий всього за 2 місяці.   В основі сюжету – історії 65 героїв, серед яких медики, волонтери, водії швидкої допомоги, підприємці, робітники, а також пацієнти і родичі пацієнтів з COVID-19.

Знімальна група відвідала 15 лікарень, які працюють з ковіднимі пацієнтами, а також три реанімації, де проходили лікування важкохворі пацієнти.

Фільм присвячений загиблим лікарям від COVID-2019, і всім жителям України, кого короновірус позбавив життя.

“У процесі зйомки фільму ми зрозуміли, що червона зона – це не тільки реанімації і палати лікарень, куди нам вдалося потрапити, а це – вся наша країна вже 29 років”, – заявили творці.

Фільм знятий в рамках проекту “7 фільмів бно-Айріяна” екс-глави Київської облдержадміністрації Михайла бно-Айріяна, який влітку 2019 роки очолив Київську ОДА і перебував на посаді 100 днів.

Джерело: Видання “Фокус”