Зокрема, ЦВК розглянула окремі питання діяльності Ірпінської міської територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області.  Також постановою вказаної ТВК від 13 листопада 2020 року № 247 Кременчук-Дворнікову В.В. було зареєстровано депутатом Ірпінської міської ради, яка набула повноважень депутата місцевої ради з моменту проведення першої сесії Ірпінської міської ради 20 листопада 2020 року.

Разом з тим постановою цієї комісії від 24 листопада 2020 року № 252 вказану особу визнано такою, яка не набула депутатського мандата у зв’язку з відмовою від нього, а Гуріна А.В. визнано обраним депутатом Ірпінської міської ради та постановою від 24 листопада 2020 року № 253 зареєстровано депутатом указаної ради.

Проаналізувавши наявні в Комісії інформацію та документи, ЦВК, зокрема,  зазначила, що усупереч вимогам Виборчого кодексу України Ірпінська міська ТВК визнала такою, що не набула депутатського мандата, особу, яка на момент прийняття вказаного рішення вже набула статусу депутата місцевої ради.

Окрім того, Комісія дійшла висновку, що обставини прийняття постанов свідчать про можливі умисні дії окремих членів цієї ТВК, пов’язані із підробкою документів, протиправним використанням печатки виборчої комісії, свідомим перешкоджанням членам виборчої комісії у роботі цієї комісії, зокрема в участі у її засіданнях, що містить ознаки кримінальних правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом України.

За таких обставин Комісія визнала протиправними та скасувала постанови Ірпінської міської ТВК від 24 листопада 2020 року № 252 “Про визнання особи, обраною депутатом Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області, такою, яка відмовилася від депутатського мандату та обрання депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати від Київської обласної організації Політичної партії “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “БАТЬКІВЩИНА” та № 253 “Про реєстрацію депутата Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області”. Також скасовано постанову цієї ТВК від 30 листопада 2020 року № 254 “Про печатку Ірпінської міської територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області”.

Окрім того, ЦВК звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки викладених у постанові Комісії обставин та в разі виявлення підстав вжиття згідно із законодавством України заходів реагування.