Як повідомлялося, 29 грудня 2020 року Комісія врахувала протиправну бездіяльність Гостомельської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області щодо прийняття рішення про визнання Прилипка Ю.І. обраним Гостомельським селищним головою на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. А також – вважала за необхідне на підставі протоколу про результати голосування з перших виборів Гостомельського селищного голови самостійно прийняти відповідне рішення.

Так, під час сьогоднішнього засідання ЦВК визнала протиправною бездіяльність вказаної комісії щодо неприйняття нею рішення про визнання особи обраною селищним головою та неоприлюднення результатів перших виборів Гостомельського селищного голови шляхом опублікування відповідного повідомлення в місцевому друкованому засобі масової інформації. А також – щодо невиконання рішення виборчої комісії вищого рівня.

Також з метою забезпечення прав Прилипка Ю.І. Комісія на підставі відповідного протоколу про результати голосування визнала його обраним Гостомельським селищним головою. Результати вказаних перших виборів мають бути офіційно оприлюднені в місцевому друкованому засобі масової інформації.

Окрім того, Комісія уповноважила працівників Секретаріату ЦВК здійснити передачу Гостомельській селищній ТВК першого примірника протоколу вказаної виборчої комісії про результати голосування з виборів Гостомельського селищного голови після закінчення строку оскарження цього рішення ЦВК в судовому порядку, або, у разі оскарження, після дня набрання законної сили відповідним рішенням суду.