Протягом 11 та 12 лютого на території Київської області очікується подальше погіршення погодних умов, збільшення висоти снігового покрову ще на 20-30 см, ожеледиця, хуртовини. Про це йшлося сьогодні під час екстреної он-лайн наради державної комісій ТЕБ та НС.

Від Київської області участь взяли голова Київської ОДА Василь Володін, його заступники, представники поліції області та інші відповідальні особи.

«Прошу підрядні організації забезпечити своєчасне очищення доріг, в першу чергу в сільській місцевості. Потрібно подбати, щоб люди мали доступ до лікарень, аптек, навчальних закладів, продуктових магазинів. Також звертаюся до відповідних служб, перевіряйте комунікації, маємо забезпечити всі необхідні послуги – опалення, світло, воду, тощо», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

За його інформацією, під час роботи дорожники фіксують місцями ожеледицю. «Закликаю всіх за можливості відтермінувати свої поїздки та перечекати негоду вдома. На випадок екстрених ситуацій нагадую, що в області діють 612 стаціонарних пунктів обігріву і ще 15 пересувних. 75 пунктів із них функціонують у цілодобовому режимі», – наголосив Василь Володін.

Повідомляє пресслужба КОДА.