День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Щороку українці вшановують полеглих патріотів, які поклали свої життя, щоб ми з вами жили — запалюють свічки, приходять на місце розстрілів, і просто пам’ятають. Бо поки ми пам’ятаємо і згадуємо — Герої не вмирають…

19 лютого у Всеукраїнському молодіжного центру в Києві відбувся захід в сфері національно-патріотичного виховання молоді з нагоди Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, організаторами якого виступили Управління молоді та спорту Київської ОДА, Київський обласний молодіжний центр за підтримки Всеукраїнського молодіжного центру.

Представники Київської обласної державної адміністрації, клуби військово-патріотичного виховання разом з ГО “Жіночий ветеранський рух”, дружина Героя Небесної Сотні Віктора Швеця – голова Громадської організації об’єднання родин “Небесної сотні» та активістів “Революції Гідності” Тамара Швець, члени родин Небесної Сотні, молодь Майдану разом згадували загиблих героїв Революції гідності та революційні події 2013-2014 років.

Окремо відзначимо, що на базі Всеукраїнського молодіжного центру, який офіційно реалізує молодіжну політику в Україні, функціонує постійно діюча виставка — інсталяція, що демонструє артефакти з революційних подій. Директор ВМЦ наголошує, що з об’єктами можна і потрібно взаємодіяти – щоб відчути пам’ять, яку вони зберігають.

Під час заходу демонструвалися відеоролики, відзняті до роковин загибелі Героїв Майдану – як пам’ять про революцію. А завершився меморіал документальною кінострічкою з кадрами розстріляного Майдану.

За інформацією управління молоді та спорту КОДА