З цього приводу прес-конференцію дав Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко. за його словами “КПВВ завжди відкриті для тих, хто стикнувся з російською агресією, а прикордонники у будь-який момент готові стати на їх захист. Також він відмітив, що адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом щорічно перетинало понад 2,5 млн громадян. Але у 2020 році, через пандемію, цей показник скоротився.”

«Ми робимо все належне, щоб кримчани могли швидко і комфортно перетинати адмінмежу з окупованою територією», – наголосив Голова Держприкордонслужби.

«Єдиний спосіб зупинити агресію Росії – це продовжувати супротив. Наш шлях до перемоги – це боротьба», – відмітив Сергій Дейнеко.

Варто нагадати, що 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Щоб вшанувати цю дату, підтримати мужність та героїзм громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Офіс Президента України, Представництво Президента України в АРК, Мінреінтеграції, Мінкультури та інформполітики України та телеканал ДОМ організували телемарафон до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. До марафону планують залучити широку громадськість, у тому числі кримців, представників влади, експертів.

Крим – це Україна!