Уряд Японії передав у Військово-медичний клінічний лікувально-реабілітаційний центр Міноборони України в м Ірпінь сучасний стаціонарний рентгенівський апарат. Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Армія Інформ.

“Збройні сили України в якості міжнародної технічної допомоги отримали стаціонарний рентгенівський апарат Canon ZEXIRA з дистанційним управлінням для допомоги у протидії COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Спеціалізований рентгенівський апарат Canon ZEXIRA з дистанційним управлінням дозволяє чітко контролювати дозу випромінювання, дистанційно керувати усіма процесами з швидким і мобільним отриманням цифрового результату.

Японія передала до військового госпіталю в Ірпені стаціонарний рентгенівський апарат 01

Посол Японії в Україні Кура Такаші зазначив, що воїни, які захищають Україну на Донбасі, – це справжні герої, і він захоплюється їх героїчними вчинками. Дипломат висловив впевненість, що надане медичне обладнання принесе користь для лікування українських військовослужбовців.

Також посол звернув увагу, що починаючи з 2014 року Японія надала допомогу Україні в розмірі $ 56 млн, 10% з цієї суми – українським військовослужбовцям. Він запевнив, що співпраця держав продовжиться і далі.