Як в Україні можна недорого купити люксовий готель, приватизація спиртової галузі і заводу «Еталон», хто і як може брати участь в приватизації на Київщині – про це в ексклюзивному інтерв’ю «Новій Добі» розповів Вадим Курило, керівник регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Мала приватизація поки що не досягла своєї головної економічної та соціальної мети – створити потужний український середній клас, який у всіх розвинених країнах є найважливішою опорою суспільства, гарантом його стабільного розвитку. При тих умовах, які існують наразі в державі для малого підприємництва, ні про який міцний середній класі не може бути й мови. Для порівняння зазначимо, що, наприклад, в Польщі – 2 мільйони малих підприємств (причому половина з них були не приватизовані, але новостворені) дають до 50% національного валового продукту.  Як відомо, у всіх країнах з розвиненою ринковою економікою саме дана група підприємств, а не великі індустріальні концерни, забезпечують зайнятість більшої частини працездатного населення. Отже мала приватизація є справою надважливою для формування української буржуазії, а відтак для формування багатої держави, а значить є найбільшою турботою влади… зокрема і регіональної! А значить на органи приватизації в регіонах лягає велика місія – народити цей середній клас! Інакше кажучи, справедливо і чесно продати державне майно українським підприємцям аби вони ефективного та прибутково ним володіли та керували, створювали робочі місця та поповнювали місцеві бюджети. За словами Вадима Курила, Голови органу приватизації Київщини, відповідно до Закону «Про приватизацію державного та комунального майна», мала приватизація відбувається через електронну систему ProZorro.Продажі – чесно, прозоро і для всіх бажаючих.

«Нова Доба» – розмовляла із Вадимом Курило у нього в офісі, обставленому просто, без пафосу… саме тут майбутні власники приватизованих підприємств підписують договори купівлі – продажу. Отже дивиться інтерв’ю на нашому YouTube – каналі “Нова Доба”