Тонни сміття поруч із житловою забудовою – журналісти викрили нелегальний полігон на Київщині

Активісти «Стоп корупції» викрили місце незаконного захоронення побутових відходів між селами Демидів та Синяк Київської області. Таку знахідку представники проекту зробили після серії звернень жителів сусідніх сіл.

«Місцеві активісти зателефонували до нас на гарячу лінію та повідомили, що за межами сміттєзвалища, на земельній ділянці, яка відведена для сільськогосподарських потреб, знаходиться захоронення побутових відходів. Журналісти виїхали на територію разом з місцевими жителями на розкопки. Помітили, як за територією сміттєзвалища закопані тонни побутового сміття», – розповіли активісти «Стоп корупції».

 

Нагадаємо, на початку серпня активісти «Стоп корупції» знайшли нову локацію з викидами будівельного сміття у селі Гаврилівка на Київщині. Стихійне сміттєзвалище розміщене за 200 метрів від житлових будинків і простягається по лісосмузі на 150 метрів уздовж.

На діяльність несанкціонованого полігону представникам проекту поскаржились жителі селища. Під час виїзду на місце стопкорівці виявили побутові відходи, залишки медпрепаратів, шприци та будівельне сміття.

«Ми отримали серію скарг від місцевих жилетів, які скаржились на несанкціоноване сміттєзвалище у лісосмузі. Ми невідкладно виїхали на місце та виявили полігон з різними видами відходів. У наших планах звернулись до місцевої влади, щоб з’ясувати, хто дав дозвіл на вивезення та складування сміття», – зазначають активісти «Стоп корупції».

 

Зазначимо, що представники проекту постійно контролюють ситуацію з викидами сміття на території Київської області та виїздять з перевірками на місця захоронення відходів.

Так, раніше жителі селища Глибоке біля міжнародного аеропорту «Бориспіль» поскаржились на уїдливий сморід з незаконного сміттєзвалища.

Про це повідомляють журналісти «СтопКору».

Додамо, раніше юристи «Стоп корупції» звернулись до керівництва міжнародного аеропорту «Бориспіль»через небезпечну для діяльності підприємства та пасажирів роботу несанкціонованого полігону твердих відходів у селі Глибоке на Київщині. Правники проекту з’ясували, що сміттєзвалище знаходиться поруч зі злітно-посадковою смугою та окрім смороду може мати серйозні наслідки не лише для екології району, а й призвести до надзвичайних подій в роботі летовища. Неочікувані подробиці юристи виклали у зверненні.

За результатами журналістського розслідування, ГО «Стоп корупції» виявлено передумови до виникнення небезпеки авіаційного руху навколо міжнародного аеропорту «Бориспіль», а також вагомі екологічні проблеми в приаеропортовій території.

Так, активістами ГО “Стоп Корупції” виявлено факт функціонування значного за площею незаконного полігону твердих побутових відходів на території с. Глибокому Бориспільського району Київської області.

Календар новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031