Позбавлення нардепа Олександра Дубінського посади голови київського обласного осередку партії “Слуга народу” автоматично виключає його з керівного органу партії – Національної ради громад.

Замість Олександра Дубінського на посаду голови київського обласного осередку “Слуги народу” обрали Андрія Мотовиловця

Члени київської обласної організації політичної партії “Слуга Народу” в неділю, 14 березня, на позачерговій конференції обрали своїм головою народного депутата Андрія Мотовиловця, який замінив на цій посаді попереднього голову осередку – Дубинського

Про це повідомляється на офіційному порталі партії “Слуга народу”. Це рішення пояснюється тим, що, на думку членів київського обласного осередку партії, Олександр Дубінський не може бути членом новоствореної Національної ради громад, до якої автоматично мають входити керівники усіх обласних осередків партії. У повідомленні також наголошується, що “у зв’язку з діями, що можуть трактуватися як невизнання статуту партії та невиконання членом партії статутних обов’язків, розглядається питання про виключення Олександра Дубінського із партії”. Водночас на сторінці у Facebook “Слуга Народу – Київська область” з’явилася заява від імені ради облорганізації партії, яку також поширив Олександр Дубинський у своєму телеграм-каналі.

У повідомленні наголошується, що рада київської обласної організації провела позачергове засідання, на якому члени ради обговорили “шахрайські та аферистичні схеми, які застосовуються окремими функціонерами партії “Слуга народу” з використанням змін до статуту партії (…) з метою зміни керівника київської обласної організації, чергових провокацій проти голови київської обласної організації”.

Також у повідомленні зазначається, що “рада київської обласної організації засуджує подібні шахрайські методи у партійному будівництві та висловлює рішучу підтримку Олександру Дубінському як керівнику київської обласної організації”.