На Київщині шахраї з ДНР заволоділи нерухомістю на 75 мільйонів гривень

Держреєстраторка була залучена до шахрайської схеми з заволодіння чужої нерухомості. Схема передбачала передачу нерухомості на 75 мільйонів гривень.

У 2018 році мешканці тимчасово окупованого Росією Донецька невідомі особи запропонували пройти курси у Києві, а потім за певну суму коштів змусили продати їм флешку з ключем держреєстратора. Про це 22 березня повідомив “Судовий репортер“.

Чиновниця погодилася. Їй придбали квиток та орендували у столиці квартиру. Після навчання, вона отримала 500 доларів та передала спільникам флешку з ключем.

Зловмисники використали отриманий ключ, переоформили нерухомість літньої жінки. Група шахраїв, заволоділа таким чином квартирою у столиці, а також приватним будинком і трьома земельними ділянками у Козині, Обухівського району Київської області.

Для реалізації своїх планів зловмисники створили фіктивну компанію ТОВ “Українсько-канадське підприємство РЕНТАЛ ЕСТЕЙТ. Потім його продали іншим компаніям.

Раніше ASPI news повідомляло, що у Києві викрили шахраїв, які на онлайн-інвестиціях ошукали понад п’ятсот осіб. Також на Донеччині ліквідовано шахрайський CALL-центр.