На зустрічі з депутатами Київської області голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко представив новообраного очільника обласного осередку Андрія Мотовиловця та окреслив основні завдання для обласної партійної організації.

«Андрій у гарному сенсі технократ. Тобто не політикан, не той, хто буде розбудовувати власну політичну кар’єру за рахунок інших. А той, хто буде вирішувати завдання, які є. Технократичний підхід – це чітка постановка завдань, чітке виконання, прозорі процедури, контроль виконання», – наголосив Олександр Корнієнко.

За його словами, Київська область має стати прикладом змін у країні, а обласна партійна організація повинна забезпечити відвертий діалог у Політраді області та Раді громад.

«Київська область є моделлю країни в мініатюрі: вона також відрізняється строкатістю, розмаїттям, браком синхронізації розвитку між територіями і регіонами. Київщина може продемонструвати, як внаслідок децентралізації та інших реформ змінюється країна в цілому. Партійна організація так само має бути прикладом швидкого та ефективного впровадження змін для всіх регіональних організацій», – вважає Корнієнко.

Своєю чергою новий голова Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Андрій Мотовиловець закликав членів осередку зосередитися не на політиці, а на конструктивній роботі.

«Якщо в нас у парламенті багато політики, то на вашому рівні, я сподіваюся, політики буде менше. Проблеми є як в області, так і в країні, й нам потрібно їх розв’язувати. Закони, які ми ухвалюємо, не можуть бути реалізовані без вас. Зворотний зв’язок дуже важливий інструмент, разом маємо формувати картину змін і нести за це спільну відповідальність», – підкреслив Мотовиловець.