5 квітня після перерви, Центральна виборча комісія продовжила роботу в режимі засідання, під час якого прийняла для подальшого опрацювання протокол окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах народного депутата України 28 березня 2021 року.

На засіданні Комісії голова окружної виборчої комісії ОВО № 87 оголосив відомості з протоколу та відзвітував про роботу комісії. Доповідь голови ОВК викликала значну кількість питань у членів ЦВК, які озвучили їх під час засідання.

“Дуже непрості вибори відбулися. Є багато сигналів про порушення, серед яких серйозне занепокоєння викликають встановлені факти зникнення виборчих бюлетенів. Закликаємо правоохоронні органи якнайшвидше провести неупереджене розслідування та притягнути до відповідальності осіб, які вчинили ці порушення. У свою чергу ЦВК буде детально опрацьовувати усі матеріали від ОВК та в межах своїх повноважень встановлюватиме результати виборів з урахуванням судових рішень, що набудуть законної сили”, – зазначив Голова Комісії Олег Діденко.

У результаті на виборах на цьому окрузі переміг, атлет – Василь Вірастюк

Управління комунікації         Секретаріату Комісії