Після підписання меморандуму щодо добудови заморожених об’єктів банку “Аркада” буде розроблена дорожня карта того, як відбуватиметься будівництво.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

За словами очільника міста, після розробки дорожньої карти можна буде точно сказати, коли інвестори зможуть в’їхати у своє житло. Поки, за попередніми прогнозами, це від трьох до п’яти років. “Таку інформацію озвучили на наших робочих нарадах”, – уточнив Кличко.

Оцінюючи стан справ на сьогоднішній день, мер розповів, що частина об’єктів практично готова, але деякі знаходяться ще на стані планування. За подробицями з добудовою він порадив звертатися до компанії Stolitsa Group, яка взялася за добудову житлових комплексів Аркади.

Коментуючи скандал з будівництвом ЖК Патріотика на озерах, проти якого активно виступають місцеві жителі, вимагаючи створити там екопарк, Кличко повідомив, що столична влада спробує знайти компроміс, який допоможе і зберегти паркову зону і добудувати об’єкти. Втім, яким чином це буде зроблено, мер не став уточнювати.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в середу, 7 квітня, був підписаний Меморандум щодо добудови проблемних об’єктів банку “Аркада”. Незадовго до підписання інвестори знову влаштували мітинг, перекривши Інститутську вулицю в столиці.

Джерело: nerukhomi.ua/ukr/z-bank-arkada (відкривається у новій вкладці)