Турецька компанія “Özaltın Holding” побудує на Київщині нову трасу, що сполучатиме міжнародні автошляхи М-06 Київ-Чоп та М-05 Київ-Одеса. Вартість інвестиційного проєкту – 3 млрд грн.

Турецький інвестор збудує на Київщині дорогу за 3 млрд грн

Як повідомляє Київська ОДА, дорога буде проходити через три громади – Борщагівську, Вишневу та Чабанівську – і створить відповідні транспортні розв’язки між цими територіями.

Також зазначається, що нова дорога матиме всю належну інфраструктуру, зокрема, інженерний коридор мережами водопостачання та водовідводу.

Попередня вартість проєкту складає 3 млрд грн інвестицій.

Спільно ми дали старт серйозній справі – будівництву нової дороги в Бучанському районі протяжністю 16,5 км. Це масштабна ініціатива. Попередня вартість робіт складає 3 млрд грн інвестицій. Тож з боку обласної влади створимо для інвестора максимально комфортні умови роботи», – говорить очільник ОДА Василь Володін.

Нагадаємо, екологи дослідили, що Київська обхідна дорога “йде” просто лісами і заради її будівництва можуть знищити щонайменше 42 тис. дерев. В Укравтодорі визнали, що що ділянка дороги дійсно проходить через два лісових масиви — Київського та Клавдієвського лісгоспів та обіцяють висадити нове дерево за кожне зрубане.

Джерело: https://bigkyiv.com.ua