Позачергова друга сесія Київської обласної ради, що відбудеться сьогодні, має розглянути нагальні питання соціально-економічного розвитку Київщини. Зокрема, це проблеми, пов’язані з фінансуванням медичної галузі та запобіганням розповсюдженню пандемії коронавірусу.

-Нині Київщина перебуває в червоній зоні карантину. Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції залишається досить складною. На жаль, щодня в області реєструється майже тисяча нових випадків коронавірусної інфекції. Збільшилася й кількість летальних випадків. Зважаючи на це, скликаємо позачергову сесію, аби вирішити важливі соціально-економічні питання. Насамперед ті, що пов’язані з фінансуванням медичної галузі та заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню COVID-19, – зазначив голова Київської обласної ради Олександр Скляров. – Порадившись із депутатським корпусом,  вирішили не зволікати з проведенням такого засідання, адже від цього залежить здоров’я, а подекуди й життя наших земляків.

Також позачергова сесія має ухвалити важливі рішення, що стосуються освітньої галузі, збереження довкілля, підтримки підприємництва, розвитку інфраструктури, соціального захисту учасників АТО/ООС, родин загиблих учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Позачергове засідання другої сесії Київської обласної ради відбудеться з суворим дотриманням протиепідемічних норм.

Станом на 17.30 сесія Київської облради, ще не почалась…