Міністри закордонних справ країн Великої сімки (G7) – Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Сполученого Королівства і Сполучених Штатів Америки – та  Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і безпекової політики глибоко занепокоєні значним тривалим нарощуванням російських збройних сил біля українських кордонів і в незаконно анексованому Криму.
Ці широкомасштабні переміщення військ, без попереднього сповіщення, є загрозливими і дестабілізуючими діями. Ми закликаємо Росію припинити провокації та негайно знизити напруженість відповідно до своїх міжнародних зобов’язань.
Зокрема, ми закликаємо Росію дотримуватися принципів і зобов’язань ОБСЄ, які вона взяла на себе щодо прозорості пересування військ, і діяти згідно процедури, встановленої Розділом III Віденського документа.
Посилаючись про нашу нещодвню заяву від 18 березня, ми вкотре засвідчуємо свою непохитну підтримку  незалежності, суверенітету і територіальній цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів.
Ми підтримуємо позицію стриманості, яку займає Україна.
Ми підкреслюємо свою глибоку вдячність і постійну підтримку  зусиллям Франції та Німеччини в межах Нормандського формату з метою забезпечення повного виконання Мінських домовленостей як єдиного шляху в напрямі довготривалого політичного врегулювання конфлікту. Ми закликаємо усі сторони конструктивно працювати в рамках Тристоронньої контактної групи над пропозиціями ОБСЄ задля підтвердження і зміцнення режиму припинення вогню.