Епідемічна ситуація в регіоні залишається гранично складної. Рівень захворюваності коронавирусной інфекцією все ще досить високий. Тільки за останню добу було зафіксовано 877 нових інфікованих пацієнтів. Кількість госпіталізації також залишається на високому рівні.

“Саме ці доводи вплинули на рішення комісії, яка постановила продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області ще на тиждень до 30 квітня”, – свідчить офіційна заява Київської ОДА.

Ті карантинні обмеження, які були введені ще другого квітня, продовжать діяти на всій території Київщини аж до тридцятого квітня з можливістю нового продовження. Комісія рекомендувала в залежності від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань ТЕБ ​​та НС припиняти освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти всіх типів і форм власності.

Крім цього, рекомендується дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин:

з 07:00 до 10:00;
з 16:00 до 20:00.
Необхідно здійснювати перевезення пасажирів в кількості 50%, передбачена технічною характеристикою транспортного засобу I визначена в його реєстраційних документах. Також відповідальні особи зобов’язані проінформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень.