Низький дохід подекуди дозволяє людям задовольнити лише їхні основні потреби. Порадувати себе чимось особливим наразі є дуже складним завданням. І тут «Прайзмі» вам дещо підкаже…

Компанія нагородила грошовим призом клієнта з Київської області – медсестру Ольгу Ярославівну Демоченко, яка регулярно купувала товари в «Прайзмі» та виконувала умови акцій компанії. Спочатку жінка, навіть, не повірила у свою перемогу, але постійна підтримка та інформування з боку компанії переконали її, що мрія насправді збулася!
Представники “Прайзмі”: привітали та оформили необхідні документи для швидкого отримання грошового призу. У інтерв’ю вона, зокрема, розповіла, що мріє про мопед аби з легкістю добиратися до роботи, і що будинок Ольги Ярославівни давно потребує в ремонту. Неважко здогадатися, яким складним життєвим завданням для звичайної медсестри є такі мрії, адже переможниця конкурсу щодня робить важливу для суспільства роботу й мало думає про матеріальні блага. Ольга Ярославівна – працює з хворими на сухоти, і на жаль, за це отримує мізерну зарплату. Медичної допомоги потребує і сама медсестра – їй конче необхідно вставити зубні протези… І тепер, за допомогою “Прайзмі”, Ольга Ярославівна може здійснити багато своїх мрій, в тому числі й матиме красиву посмішку, бо для клієнтів «Прайзмі», посмішка – є дуже важливим чинником – без добра і позитиву перемогти не можливо!
Про свою перемогу у конкурсі «Прайзми» Ольга Димоченко дізналася – 26 лютого 2021 року під час проведення чергової маркетингової акції. Ведучий за допомогою лототрону і капсул з номерами, випадковим чином сформував виграшну комбінацію чисел. Подібний метод визначення переможця дозволяє обрати будь-кого з учасників – рішення залишається за суддею.
«Людський фактор у наших акціях повністю виключений. Все вирішує випадок. Люди дуже переживають, коли програють у наших конкурсах, але натомість кожному з них залишається безкінечна кількість шансів отримати приз », – розповіли нам у компанії « Прайзмі ».
Ольга Димоченко вже отримала свій приз і зараз напевне розмірковує, як поступово виконати усі свої мрії!

Ви теж можете втілити свої!

Аби дізнатися більше інформації, подивіться, як пройшла зустріч з переможцем на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=IArHNZOxZFA
Приєднуйтесь до акцій «Прайзмі» і перемагайте!

(цей матеріал є рекламним)