У рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” вже в цьому році почнуть будівництво Київської об’їзної дороги (КОД) за європейськими стандартами якості. Про це повідомив заступник голови ОП, координатор програми президента “Велике будівництво” Кирило Тимошенко в інтерв’ю для Інтерфакс-Україна.

За словами Кирила Тимошенка, зараз фахівці закінчують проєктування об’єкту.

“Ми хочемо, щоб це була дійсно гарна окружна, а не просто відрізок дороги”, – заявив Кирило Тимошенко.

Він також нагадав, що у планах президентської програми на цей рік – добудова Дарницького моста у Києві, тендер на який оголосили напередодні. “І ми його швидко добудуємо”, – сказав заступник голови ОП.

Тимошенко зазначив, що за попередні роки в країні накопичилося багато інфраструктурних проблем, тому команда “Великого будівництва” наростила темпи реалізації проєктів.

“Ми готуємо проєктну документацію, проводимо торги восени-взимку або на початку весни. Щоб, як тільки починається будівельний сезон, відразу виходити на роботи і не чекати, коли прийдуть гроші і виходити на роботу восени”, – пояснив Кирило Тимошенко.

Тимошенко додав, що більшість об’єктів перебувають в активній фазі реалізації. Він також виділив інші важливі проєкти “Великого будівництва” 2021 року.

“З яскравого – флагманський проєкт “Запорізький міст”, рух по якому ми збираємося відкрити до Дня незалежності. Наступне – найдовша в Україні траса М-30 в 1400 км. Також до Дня незалежності. Проєкт зараз в роботі”, – зазначив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко повідомив, що планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд.