На початку червня вакансії категорії «Банки, інвестиції та лізинг» на кадровому порталі grc.ua перекривали потребу у роботі на 98%. Третина кандидатів, які зареєстрували резюме у категорії «Банки, інвестиції, лізинг» шукають роботу із заробітною платою до 13 тис. грн. Більшість з них – студенти та спеціалісти без досвіду роботи, з низьким рівнем знання англійської мови.
На початку червня вакансії категорії «Банки, інвестиції та лізинг» на кадровому порталі grc.ua перекривали потребу у роботі на 98%. Третина кандидатів, які зареєстрували резюме у категорії «Банки, інвестиції, лізинг» шукають роботу із заробітною платою до 13 тис. грн. Більшість з них – студенти та спеціалісти без досвіду роботи, з низьким рівнем знання англійської мови. Вакансії, які цікавлять цю категорію кандидатів –  менеджери нижчої ланки у банківських відділеннях, операціоністи та касири (середня компенсація становить близько 12 тис. грн). 
На початку червня вакансії категорії «Банки, інвестиції та лізинг» на кадровому порталі grc.ua перекривали потребу у роботі на 98%. Третина кандидатів, які зареєстрували резюме у категорії «Банки, інвестиції, лізинг» шукають роботу із заробітною платою до 13 тис. грн. Більшість з них – студенти та спеціалісти без досвіду роботи, з низьким рівнем знання англійської мови. Вакансії, які цікавлять цю категорію кандидатів –  менеджери нижчої ланки у банківських відділеннях, операціоністи та касири (середня компенсація становить близько 12 тис. грн). Ще третина кандидатів розглядає вакансії із компенсацією від 13.1 тис. грн до 24.5 тис. грн. Переважна більшість співробітників у цій категорії вже мають досвід роботи від року до трьох, вищу профільну освіту (банківська справа, фінанси та інші). Кандидати цієї категорії шукають роботу менеджерами середньої ланки у фінансових установах: спеціалісти з продажів фінансових продуктів (середня компенсація становить 17 тис. грн), експерти з кредитування (13-17 тис. грн) та менеджери із залучення нових клієнтів (середня заробітна становить трохи більше 21 тис. грн). 17% розглядають вакансії від 24.5 тис. грн: аналітики, керівники відділень, маркетологи та інші.Finansi_5
Джерело: компанія grc.ua
https://grc.ua