Київщина стане пілотною областю, де розпочнеться робота над створенням унікальної бази геопросторових даних. Над її розробкою працюватимуть експерти Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської обласної державної адміністрації, Всеукраїнської асоціації громад, громадських організацій “Всеукраїнська ініціатива” і “Український гірськолижний клуб”, а також приватного акціонерного товариства “ВФ Україна”.

Відповідні наміри сьогодні, 20 липня, задекларували під час підписання меморандуму.

Ініціатива дозволить більш ефективно працювати над розвитком сільських територій регіону, у тому числі в сфері підвищення їх туристичної привабливості. Відтак якісні геопросторові дані сприятимуть продуктивній співпраці в цьому напрямі між представниками центральної, обласної і місцевої влади, а також громадського сектору і бізнесу.

“Київщина першою в Україні почне використовувати геопросторове планування в роботі над комплексним розвитком туризму. Це дозволить нам створити нові туристичні продукти, популяризувати нашу історичну й культурну спадщину, сформувати позитивний імідж агробрендів, а також вивести на новий рівень гастротуризм у регіоні. Очікуємо, що використання цифрових технологій допоможе нам швидше розвивати регіон і, як наслідок, збільшувати потоки туристів на територію нашої області”, – прокоментувала заступниця голови Київської облдержадміністрації Тетяна Щербак за результатами зустрічі.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА