Зокрема, мова йде про подорожчання проїзду в маршрутках, який курсують між Києвом і правобережною частиною Київської області. Про це повідомив глава Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко.

За його словами, вже у вересні проїзд подорожчає в усіх маршрутних таксі, які курсують між столицею і правобережною частиною Київської області, перевізники прогнозують, що проїзд зросте як мінімум на 10%, а на деяких популярних маршрутах можливе зростання на 16%.

Таким чином, замість 30 гривень, доведеться платити мінімум 35. Перевізники заявляють, що подорожчання пов’язане зі зростанням цін на паливо, запчастини та жорсткість умов банківських кредитів. Нагадаємо, що столична влада повністю відмовилися від паперових квитків для проїзду в громадському транспорті міста.

Київ став першим містом України, де впроваджують подібне нововведення, яке запустили вже з 14 липня. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Відомо, що всі поїздки в громадському транспорті будуть ціфровізованнимі в електронні квитки. Щоб оплатити разовий проїзд в транспорті, можна буде купити транспортну карту або ж QR- квиток в спеціальних Т-кіосках, терміналах самообслуговування електронного квитка, терміналах Easy Pay, на станціях київського метрополітену і в додатку “Київ цифрової”.

У КМДА відзначають, що паперові квитки не давали повного обсягу даних про пасажиропотік в транспорті столиці, а з новою системою облік поїздок стане вести простіше, зокрема пільговикам, щоб відшкодовувати перевізникам їхні витрати. Раніше “Коментарі” повідомляли про будівництво нової траси Київ-Кишинів.