Збірна команда Кагарлицької міської територіальної громади 14 серпня представляла Обухівський район на змаганнях другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Київської області. Наставляли команду  Кагарлицький міський голова Олександр Панюта із заступником міського голови Валентиною Циганок, а формуванням її складу займався головний спеціаліст відділу молоді і спорту, футболіст зі стажем Сергій Кукош. Спортивне дійство відбулося в Обухові на стадіоні імені Мельника.  Змагання  проходили з волейболу, мініфутболу, шахів, шашок, настільного тенісу.

День пройшов у радості зустрічей давніх друзів із різних куточків Київщини, і хоч табло температурного показника демонструвало цифри до +36 ̊С, градус баталій і спортивного азарту іноді був ще вищим. Команда нашої громади в результаті отримала і «золото», і «бронзу»: І місце з настільного тенісу серед жінок виборола Жанна Орел, а ІІІ місце з шахів серед жінок посіла Юлія Лісова. Окрім того, Кагарлицька громада здобула для району в обласних змаганнях ще дві «бронзи»: в загальнокомандному заліку з шахів і настільного тенісу.  Спортсменів громади і всіх учасників спартакіади привітав із досягненнями голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон, а на відкритті та завершенні заходу звучали вітальні слова командам-учасницям від заступника голови Київської обласної державної адміністрації Тетяни Щербак,  заступника Обухівського міського голови Максима Савенка, начальника управління фізичної культури і спорту КОДА  Сергія Тимофєєва.

Змагання стали відбором до складу збірної команди Київської області для підготовки та участі у фіналі Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, який відбудеться в Чорноморську (Одеська область) з 20 по 25 вересня.