24 серпня, на День Незалежності, на Київщині заплановане відкриття сучасної Академії спорту. Об’єкт розташований у Бучі і був реалізований у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін повідомив у інтерв’ю виданню «КиевVласть».

«Наша найбільша гордість, якої без державної підтримки могло б не бути ще не один рік, – це Академія спорту в Бучі. Плекаю надію, що вона стане новим спортивним брендом не лише регіону, а й всієї країни. У багатофункціональному спортивному комплексі будуть проводитися змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значень, а також заняття з міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, великого тенісу. Проєкт – безпрецедентний, вірю що завдяки ньому матимемо не одного спортсмена, що прославить рідний край. Вже 24 серпня ми урочисто відкриємо Академію. Тож запрошую всіх на свято, нам є чим вас здивувати, готуємо декілька сюрпризів під час відкриття», – акцентував Василь Володін.

Він додав, що на об’єкті облаштували всі необхідні умови: спортивний зал, глядацькі трибуни, роздягальні з душовими та санвузлами, в тому числі і окремі душові для використання в літній період, малі тренажерні зали, робочі кабінети.

Окрім цього, на території комплексу є п’ять спортивних майданчиків: два міні-футбольних поля зі штучним покриттям, один баскетбольний майданчик із поліуретановим покриттям, один багатофункціональний майданчик, а також ще один майданчик для занять зі strit-файту.